Vakar, spalio 26 d. sukako vieneri metai, kai Darbo partijos pirmininke buvo išrinkta Loreta Graužinienė. Anot politikės, šie metai buvo ypatingi tuo, kad šaliai teko susidurti su rimtais išoriniais ir vidiniais iššūkiais, tačiau dėl darnaus visų valdžios struktūrų darbo situaciją pavyko suvaldyti ir stabilizuoti. Labiausiai L. Graužinienė džiaugiasi kryptingai įgyvendinamomis svarbiausiomis Darbo partijos rinkimų programos nuostatomis.
2014 m. rugsėjo 30 ‒ spalio 3 d. Sulkovicėse (Lenkijos Respublika) organizuojamame XIV policijos šunų čempionate puikiai pasirodė Lietuvos policijos atstovai. Lietuvos policijos pareigūnas Svajūnas Bunza su tarnybiniu šunimi Aza, surinkę 343 taškus, čempionate iškovojo pirmąją vietą.
Rugsėjo 16 d. 09:19  Alytus - sportiškiausias Lietuvoje
Rugpjūčio 14 d. 08:23  Tinklinis – pažadas bendradarbiauti
Jau šiandien, penktadienį – Helovino naktis. Žiūrimiausia TV3 televizija savo žiūrovams ruošia kvapą gniaužiančią premjerą – brangiausią iš visų iki šiol mūsų šalyje rodytų televizinių projektų – siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“. Ateities televizijos projektu ir realiu siaubo filmu vadinama tikrų emocijų kupina premjera rytoj 21.15 val. sujungs tris dimensijas – televiziją, kiną ir internetą.
Tai, apie ką vengiama kalbėti, visuomet yra labai įdomu. Striptizas – viena iš tų profesijų apie kurias žinoma daugiau gandų nei tiesos. Tinklalapio thefrisky.com skaitytoja sutiko pasidalinti savo neįkainojama patirtimi.
Rugpjūčio 19 d. 08:48  10 mitų apie vyrus ir moteris
Rugpjūčio 18 d. 07:47  N-18  10 dalykų, kurių jums vyras tikrai nepasakys
Kraunama...
Populiariausios naujienos