Prieš kelias dienas Skuodo rajone ant Apuolės piliakalnio pasibaigė 11-asis senųjų amatų, archajinės muzikos ir karybos festivalis. Kaip ir kiekvienais metais sulaukiantis gausaus dalyvių ir lankytojų skaičiaus festivalis praėjo su galingu trenksmu. Dalyvaujančių amatininkų gretas papildė ir Alytaus kraštotyros muziejaus muziejininkai. Alytiškiai demonstravo žiedinių šarvų ir juostų pynimo amatų paslaptis.
šiandien 08:06  Vagys niokoja šernų tvorą
Jaunimo organizacijos DARBAS inicijuota akcija ,,1000 metrų trispalvė”, skirta paminėti Baltijos kelio 25 metų sukaktį, įgauna pagreitį. Daugiau nei 3000 metrų trijų spalvų medžiagos pradėta jungti į vieną milžiniško dydžio vėliavą.
Rugpjūčio 02 d. 09:28  Alytaus Kūdikių namų vaikučių vasara
Liepos 04 d. 09:43  Studentės skrandyje - rašiklis
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) augintinis – belgų aviganis Enzo be didesnio vargo susekė iš Prienų rajono policijos komisariato (toliau – Prienų r. PK) patalpų pabėgusį, vagystėnmis įtariamą vyriškį.
Rugpjūčio 14 d. 08:23  Tinklinis – pažadas bendradarbiauti
Šeštadienį Dūburio saloje prasidėjo tarptautinis dvasinio tobulėjimo ir sveikatingumo festivalis „Masters of Calm“, į kurį jau suvažiavo pusė tūkstančio dalyvių ir kasdien laukiama atvykstant naujų.
Birželio 19 d. 15:27  Joninės TARZANIJOJE 2014
Balandžio 18 d. 13:44  AMES kalbų mokykla kviečia mokytis
Kraunama...
Populiariausios naujienos