Liepos 19 d. 08:23   
nuotr. blogspot.com
Veidas gali labai daug papasakoti apie žmogų. Ir nors sakoma, kad akys yra sielos veidrodis, tačiau būtent veidas gali išduoti nuo kokių ligų kenčia kūnas.
Gegužės 23 d. 08:38  10 patarimų, ką gerti per karščius
Gegužės 13 d. 08:40  Žemaūgiai gyvena ilgiau
dublis.lt
Studijuoti į Europos Sąjungos šalių universitetus kasmet patraukia vis daugiau mūsų kraštiečių. Jaunuoliai, studijuojantieji Europos Sąjungos (ES) šalių ir Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino bei Šveicarijos aukštųjų mokyklų dieniniuose skyriuose, privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) yra draudžiami valstybės lėšomis, todėl jiems šių įmokų Lietuvoje mokėti nereikia. Tačiau išvykstant artimiausioje teritorinėje ligonių kasoje (TLK) svarbu susitvarkyti dokumentus ir išsiimti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK).
Liepos 04 d. 09:43  Studentės skrandyje - rašiklis
„Žaliojo lanko“ vadovų ir klubiečių pastangomis Alytuje pirmą kartą istorijoje vyko Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų, jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų čempionatas, kuriame „Žaliojo lanko“ jaunieji sportininkai iškovojo net 4 Lietuvos čempiono titulus.
Vienai britų moksleivei buvo atlikti net keturi abortai jai dar nesulaukus šešiolikos. Ji yra viena iš daugiau nei 200 jaunesnių nei 16 metų mergaičių, kurioms per pastaruosius trejus metus buvo atlikti keli nėštumo nutraukimai, atskleidžia šokiruojantys Britanijos sveikatos departamento paskelbti duomenys.
Kraunama...
Populiariausios naujienos